تبلیغات
::آخرالزمان و مهدويت:: ::آخرالزمان و مهدويت:::: آخرالزمان و مهدويت ::
حدیث روز 
 

مدیریت وبلاگ
 صفحه  نخست

 پیام
به مدير سايت

 

  تبديل به صفحه ي خانگي

 

 اضافه کردن به علاقه منديها

 

خبرنامه
خبرنامه

برای دریافت خبرنامه نام و ایمیل خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
مشترک غیرمشترک
 
 

مطالب وبلاگ
آخرین مطالب

كلمه آخرالزمان به بخشى از زمان گفته مى‏شود كه نسبت‏به كل زمان اين دنيا بخش پايانى و نهايى آن محسوب مى‏شود. به عبارت ديگر ادوار زمانى به دو بخش تقسيم مى‏شود كه به بخش دوم آن آخرالزمان گفته مى‏شود و آغاز اين بخش دوم ظهور حضرت رسول اعظم اسلام (ص) است كه مطلع آن بعثت آن حضرت است 

     

 

 به سوی یك آخرالزمان مصنوعی و جعلی    

 ترس بعید یا دورتر مربوط به احتمال ظهور قریب الوقوع امام موعود(ع) در شرق اسلامی است. غرب با توجه به اخبار آخرالزمانی مندرج در منابع فرهنگی ملل مختلف كه از آنها مطلع‌اند؛ پیش‌گویی‌های موجود پیش‌گویان مانند همة آنچه كه نوسترآداموس حدود 600 سال قبل آنها را نگاشته و بالأخره انجام مطالعات فرهنگی تاریخی محققان غربی كه افول و غروب خورشید فرهنگ و تمدن غربی را پیش‌بینی كرده‌اند این واقعه را دور از انتظار نمی‌بیند.
 
ترس قریب یا نزدیك مربوط به احتمال شكل‌گیری یك كانون قدرت در زمان نزدیك و در شرق اسلامی است. اصطلاح اسلام‌هراسی (Islamophobia) امروزه در ادبیات سیاسی اجتمای غربی شناخته شده است. احیای روحیة جهادی در شرق اسلامی و شكل‌گیری كانون قدرت اسلامگرایان با محوریت شیعه‌خانه حضرت ولی‌عصر علیه‌السلام (ایران) این احتمال را تبدیل به واقعیتی كرد كه امروزه همه ما شاهد اثرات آن در جهان هستیم.
ترس بعید یا دورتر مربوط به احتمال ظهور قریب الوقوع امام موعود(ع) در شرق اسلامی است. غرب با توجه به اخبار آخرالزمانی مندرج در منابع فرهنگی ملل مختلف كه از آنها مطلع‌اند؛ پیش‌گویی‌های موجود پیش‌گویان مانند همة آنچه كه نوسترآداموس حدود 600 سال قبل آنها را نگاشته و بالأخره انجام مطالعات فرهنگی تاریخی محققان غربی كه افول و غروب خورشید فرهنگ و تمدن غربی را پیش‌بینی كرده‌اند این واقعه را دور از انتظار نمی‌بیند. چنان‌كه به صراحت در برخی پیش‌گویی‌های نوسترآداموس آمده است:

«از كشور عربی خوشبخت، شخص قدرتمند و مسلط به شریعت محمد زاده خواهد شد. اسپانیا را به دردسر انداخته و بر گرانادا مستولی می‌شود و توسط نیكوزیا ظفر می‌یابد». 55/5

«این منجی موعود پادشاهی پرقدرت خواهد بود كه از شرق به سوی غرب می‌رود و از تمامی پادشاهان مشرق زمین برتر و والاتر خواهد بود».

اصل این پیش‌گویی‌ها به زبان عبری است. به فرانسه، انگلیسی، عربی و بسیاری زبان‌های دیگر نیز ترجمه شده و موجود است. بیش از 25 سال پیش كمپانی‌های فیلم‌سازی غربی براساس این پیش‌گویی‌ها فیلم مستند «مردی كه آینده را می‌دانست» را ساخته‌اند. نباید فراموش كنید كه عموم ساكنان آمریكا و انگلیس كه فرهنگ انگلوساكسونی دارند به تبع مذهب پروتستانی خود به نحوی عجیب آخرالزمان‌گرا و موعودگرا هستند.

با این مقدمه می‌خواهم عرض كنم:
آنچه كه غربیان تصور می‌كنند ممكن است راهی برای خلاصی آنها از مهلكه «كانون قدرت نوظهور» در شرق اسلامی و احتمال واقعه قابل پیش‌بینی و محتمل ظهور مهدی موعود از شرق اسلامی باشد، راه‌اندازی یك جنگ آخرالزمان و شكل دادن به ظهور موعودی جعلی و مسیح دجال با حمایت غرب در سرزمین فلسطین است.

ـ تبلیغات رسانه‌ای و به ویژه سینمایی در غرب وظیفه زمینه‌سازی ذهنی را به خوبی به انجام رسانده‌اند.

ـ طیّ مدت بیش از سی سال از مسلمانان و حركت‌های جهادی مسلمانان تصویری دجال‌گونه و ضدّ مسیح كه در آینده رویارو با مسیح موعود می‌‌ایستد به جهان غرب نشان داده‌اند.

ـ مسیحیان صهیونیست از طریق بیش از 1550 شبكه رادیو تلویزیونی و بسط تبلیغات انجیلی میلیون‌ها نفر ساده‌لوح را مستعد قبول واقعه جنگ آخرالزمانی در صحرای آرمگدون در فلسطین اشغالی كرده‌اند. در شرایط كنونی آنان نیازمند یك واقعه، یك كبریت‌اند، تا با بهانه ساختن آن ماجرای خودساخته كلید این جنگ آخرالزمانی را بزنند. آنها گمان می‌كنند می‌توانند در اثنای آن خود را برای همیشه از دست مسلمانان و اعراب خلاص كنند و مسیح دجال و دروغین را محور تأسیس حكومت جهانی قرار دهند.

آنها حتی به استناد بسیاری از مدارك و شواهد مصور سنگ‌های معبد مجعول بنی‌اسرائیل را كه بنا دارند پس از تخریب بیت‌المقدس آن را بنا كرده و تخت‌گاه مسیح دروغین كنند تراشیده و روحانیون معبد را هم تربیت كرده‌اند.

«در سال 1952 میلادی، آقای رابینوفتیش، خاخام یهودیان در كنگرة خاخام‌های دنیا گفت: ... حركت جدید سردمداران، نخبگان و رهبران صهیونیسم جهانی به حدی جدّی، گسترده و عمیق شده است كه به راستی می‌خواهند جنگ سوم جهانی را وحشیانه‌تر از سایر جنگ‌ها به راه بیندازند».

نباید از یاد برد كه آنها جنگ سوم را سرآغاز واقعة آرمگدون و زمینة ظهور مسیح به مسیحیان اعلام كرده‌اند. طیّ سال‌های اخیر، در آثار سینمایی هالیوود به خوبی رد این استراتژی یعنی راه‌اندازی آخرالزمانی مصنوعی را می‌توان مشاهده كرد. فراموش نباید كرد كه در هالیوود هیچ فیلمی بی‌هدف ساخته نمی‌شود. فیلم‌هایی چون «رمز داوینچی»، «امگا كد»، «قطب‌نمای طلایی» و فیلم جدید «بابل پس از میلاد» كه هم‌اكنون در سینماهای آمریكا بر پرده است حاوی همین موضوع و محتوا است. گویا آنها در حال زمینه‌سازی ذهنی و روانی غربیان هستند. نكتة جالب توجه این است كه عموم این منجی‌های در حال ظهور در آمریكا و با حمایت آمریكا جان می‌گیرند.

در پایان به اجمال اشاره می‌كنم كه طیّ دو سه دهة اخیر، سران «بیلدربرگ» كه به عنوان نخبگان پشت پردة قدرت جهانی، همه ساله در فصل بهار تحت یك شرایط كاملاً امنیتی و حفاظت شده برای مدت سه روز در محلی ویژه به گرد هم می‌آیند و آخرین تصمیمات را برای اداره و مدیریت جهان اخذ می‌كنند، طی جلسات مكرر دربارة تأسیس دولت جهانی و از بین بردن مرزها سخن گفته و برای تحقق آن زمینه‌سازی كرده‌اند.

آقای جورج دبلیو بوش خود را برای جنگ آخرالزمانی آرمگدون در سال 2007 مهیا كرده بود كه با ناكامی روبرو شد. آنها حمله به ایران را مقدمة این ماجرا می‌شناختند.

بی‌شك خداوند عجز آنها را به خودشان نشان خواهد داد و همة تدبیرهایشان بر خودشان آوار خواهد شد. باید با هوشیاری تمام همة آنچه را كه در جهان اتفاق می‌افتد ردیابی كرد و در نظر داشت. ما باید با توجه به اخبار آخرالزمانی ائمة دین(ع) حوادث و رخدادهای جهان را ارزیابی و دنبال كنیم.

به امید فرج آل محمد در آینده‌ای نزدیك إن‌شاءالله

اسماعیل شفیعی سروستانی
جمعه بیستم دی ماه 1387
http://mouood.org/content/view/8180/3/


 

 نظر شما  درباره اين مقاله | آخرالزمان , پیشگویی ها , [لينک مطلب]الف- این وبلاگ به صورت خصوصی اداره می شود وهیچ گونه وابستگی به سازمان یا نهادی ندارد.
ب-کلیه احادیث مندرج در وبلاگ از کتب و سایت های معتبر استخراج شده اند
ج- وجود مطالبی در وبلاگ، به معنای تائید صحت و یا عدم صحت آن مطالب نمی باشد.
د- نقل مطالب از وبلاگ به غیر از مطالب عمومی با یا بدون ذکر منبع آزاد است
.

Copyright  2009 by Onvan. All rights reserved

سخن روز

منع وقت گذاری نسبت به ظهور امام زمان

در روایاتی كه از امامان شیعه رسیده است از هر گونه تعیین وقت ظهور مهدی نهی شده است و به آنان نسبت دروغگویی داده شده است. از زمان ظهور فقط خداوند متعال خبر دارد و كسانی كه به این كار مبادرت كنند هلاك خواهند شد.

از آن جمله ابی بصیر گوید: از امام صادق درباره قائم سئوال كردم جواب داد: وقت گزاران دروغ گفته اند، ما خاندانی هستیم كه وقت گذار نیستیم.

 

دعا و نیایش

اللهم كن لوليك

عظم البلاء

اللهم عرفنى نفسك

صلوات بر امام زمان عليه السلام

الهم ارزقنا توفيق الطاعه

دعا تعقيب نماز صبح

دعاى صبح امام زمان

صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانى

الهم انا نشكو اليكاخبار مهدویت
 

آمار وبلاگ

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

 

 

ماه شب چهارده

 آخرین ستاره شب

آخرین منجی

علائم ظهورحضرت مهدی(عج)

غول رسانه ای

فقط خدا

جبهه فرهنگی ضد صهیونیزم

آغازی بر یک پایان

آیین اسلام

کانون شیفتگان  بوشهر

کوثر

گل نرجس

اخبار  آخرالزمان

از محضر استاد تا به خدا

الکتریکال استیودنت

ماه تابان من

مجمع فرهنگی علمدار

محبان

امام مهدی (عج)

انتظار سرخ

بارالها عطر گل

محبان مهدی (عج)

 مردی از سرزمین آفتاب

مسجد مقدس جمکران

بوی پیراهن یوسف

بوی خوش ظهور

بوی ظهور

مسیحیت یهودی

مناظرات ما و یک مسیحی

منتظر

بیا مهدی شب هجران

تا انتهای حضور

تا ظهور

منتظر مهدی (عج)

منتظران مهدی موعود

منتظرین

تویی که نمی شناختمت

جمکران نت

چشم انتظار

منجی

موعود سیاسی

مهدویت و علائم ظهور

چشم انتظاران مهدی (عج)

چند قدم تا وصال یار

حریم یاس

 مهدی فاطمه

مهدی فاطمه سلام

 نسیم ظهور

دانشجویان منتظر امام زمان

در انتظار ظهور آقام

در محضر لاهوتیان

نقد و بررسی مسیحیت

 ترویج فرهنگ  مهدویت

وصال نور

درد دل های منتظر

دریچه‌ای به سوی ملكوت

دلتنگ انتظار

هیام

یا ابا صالح المهدی ادرکنی

یا حجت ابن الحسن العسکری

دین در جهان امروز

راه یافته

روزنامه اینترنتی عصر ظهور

یا حق

یا مهدی ادرکنی

یاران امام مهدی (عج)

ریحانه النبی سلام الله علیها

سلام علی آل یاسین

سینما و صهیونیزم

یاس زهرا(س)

یاس نامه

یاور مهدی (عج)

شقایق های منتظرت

صفحات انتظار

صهیون پژوه

یک دنیا پدر

یوسف زهرا (1)

یوسف زهرا (2)

طاووس بهشت

عاشق مهدی (عج)

عاقبت آن سوار می آید

یوسف یاس

آخرالزمان و مهدویت

تبیان

عدالت خواه امروز عدالت گر فردا

عروج خدایی

عصر موعود
 پاسخگویی