تبلیغات
::آخرالزمان و مهدويت:: ::آخرالزمان و مهدويت:::: آخرالزمان و مهدويت ::
حدیث روز 
 

مدیریت وبلاگ
 صفحه  نخست

 پیام
به مدير سايت

 

  تبديل به صفحه ي خانگي

 

 اضافه کردن به علاقه منديها

 

خبرنامه
خبرنامه

برای دریافت خبرنامه نام و ایمیل خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
مشترک غیرمشترک
 
 

مطالب وبلاگ
آخرین مطالب

كلمه آخرالزمان به بخشى از زمان گفته مى‏شود كه نسبت‏به كل زمان اين دنيا بخش پايانى و نهايى آن محسوب مى‏شود. به عبارت ديگر ادوار زمانى به دو بخش تقسيم مى‏شود كه به بخش دوم آن آخرالزمان گفته مى‏شود و آغاز اين بخش دوم ظهور حضرت رسول اعظم اسلام (ص) است كه مطلع آن بعثت آن حضرت است 

     

 

  وهابیت ضلع سوم مثلث جنگ    

 اگر صهیونیسم را منشا فكری و سیاسی تاثیر گذار در معادلات بین المللی به عنوان "راس یك مثلث" فرض كنیم، و ازطرفی امریكا و سرسپردگی نئومحافظه كارانش به منافع و سیاستهای صهیونیزم را دركنار تعلقات خاص سران كشورهای غربی به اسرائیل ظلع دیگر آن درنظر بگیریم، آنچه باعث تكمیل "ضلع سوم" این مثلث شده است، نقش وعمل سران و حاكمان وهابی برخی كشورهای عربی، بویژه عربستان سعودی از سیاستهای آنها برای تحقق اهداف شان است.
فاش شدن نقش راهبردی امریكا دراستفاده از افكارافراطی وهابیون برای ایجاد گروه تروریستی القاعده در سال 1988 ، نشان داد كه پایه های اعتقادی تندروهای به ظاهر اسلامی كه منشا سیاسی- فكری شان در چارچوب حكومت های عربی چون عربستان تعریف میشود، در مبارزه با ظلم وكفر، تا چه اندازه غیرواقع و بی ارزش است. اگرچه حملات تروریستی 11 سپتامبرظاهرا علیه امریكا رخ داد، ولی درعمل درراستای منافع آنها، مثل زمینه سازی لشگركشی آن كشوربه خاورمیانه و اشغال دو كشور افغانستان وعراق بود، كه اگر اینها را دركنار ارتباط تنگاتنگ سران وهابی حكومت سعودی و برخی دیگر كشورهای عربی با سردمداران كاخ سفید قرار دهیم، با یك پیوند عمیق فكری- سیاسی بین "وهابیون" و "نومحافظه كاران" امریكائی مواجه می شویم.
  • "نومحافظه كاران" موتور محركه جنگ
سالهاست كنترل دولت جمهوری خواه بوش تحت سیطره افكارمسیحیان راست گرائیست كه با دیكته كردن نظرات شان به این دولت،سعی درتحقق اهداف ایدئولوژیك خود دارند.آنها بر این باورند كه اسرائیل همان سرزمین موعودی است كه خداوند آنرا در سرزمین فلسطین به یهودیان وعده داد و لذا معتقدند مسیح(ع) فقط در صورتی ظهورخواهد كرد كه تمامی یهودیان در فلسطین گردهم آیند و نبرد«آرماگدون» اتفاق بیافتد كه طی آن تمامی نیروهای شرارت را ازمیان خواهد رفت و جالب اینجاست كه آنها مسلمانان را همان نیروهای شرارت می خوانند و مسائلی را كه امروز در فلسطین اشغالی،افغانستان،عراق،لبنان وخاورمیانه درحال وقوع است را مقدمه ای برای وقوع موعود خود می پندارند.به همین خاطر"نئومحافظه كاران"یا همان مسیحیان صهیونیست، دو دوره انتخابات ریاست جمهوری اخیرشان كه طی آن بوش به قدرت رسید را گامی به سوی بازگشت به خدا بیان می دارند!

  • صهیونیسم، راس مثلث
امروز صهیونیسم بر سه پایه : "ثروت"،"مذهب"و"قدرت" قراردارد وبا این ابزارها سعی درپیشبرد اهداف كلان خود در جهان دارد.دارابودن كارتلهای بزرگ نفتی و اقتصادی،در اختیار داشتن نبض فكری و سیاسی رسانه های بزرگی چون سی ان ان، فاكس نیوز،بی بی سی و...،اداره بنیادهای علمی و فرهنگی در كشورهای مختلف جهان،و بسیاری از موارد دیگر،همه نشان از"امپراتوری پنهان صهیونیزم" در جهان دارد.آنها با در اختیارداشتن ثروت، قادر به نفوذ هرحاكمیت غیرمردمی درجهان(مثل حكومت وهابیون) و رسیدن به قدرت پنهان و آشكار مورد نظر خود در بین آنها دارند.
ازطرفی صهیونیست ها قدرتی بلامنازع در هیات حاكمه ابرقدرتی چون امریكا دارند و بطورمثال می توان به 12 نفر مشاوران ارشد یهودی بوش اشاره كرد كه زمانی روزنامه كریستین ساینس مانیتوربطور اتفاقی پرده از آن برداشت و این 12 نفر را "معماران امپراتوری" نام نهاد كه شكل دهنده و تصمیم ساز پشت پرده سیاستهای دولت امریكا هستند و هركدام دارای جایگاه استراتژیك خاص درحكومت ایالات متحده هستند.

ازسوی دیگر صهیونیزم با استفاده ازنفوذ امریكا درغرب و یا پشتوانه مالی خود درحمایت از حركتهای سیاسی سران كشورهای غربی، به نوعی هدایت سیاستهای كشورهای قدرتمند غربی رانیزبه سود خود در اختیار دارد و لذا شاهدیم كه هیچ كدام از سران غربی كه داعیه دموكراسی دارند،كوچكترین مخالفتی را با سیاستهای صهیونیسم برنمی تابند و بطور نمونه می توان به عدم اجازه تحقیق در مورد هولوكاست درغرب بویژه كشوری چون فرانسه اشاره كرد كه همه اینها بیانگرهمراستائی آنها با صهیونیسم دارد.

  • "وهابیت" ضلع سوم مثلث شوم
اما آنچه در این بحث حائز اهمیت است ارتباطات پیدا وپنهانی است كه بین منابع ثروت و قدرت غربی یعنی امریكا وكشورهای غربی وصهیونیسم، با شیوخ وهابی وجود دارد.اگرهمانطور كه اشاره شد، صهیونیسم را منشا فكری و سیاسی تاثیر گذار در معادلات بین المللی به عنوان "راس یك مثلث" فرض كنیم، و ازطرفی امریكا و سرسپردگی نئومحافظه كارانش به منافع و سیاستهای صهیونیزم را دركنار تعلقات خاص سران كشورهای غربی به اسرائیل ظلع دیگر آن درنظر بگیریم، آنچه باعث تكمیل "ضلع سوم" این مثلث شده است، نقش وعمل سران و حاكمان وهابی برخی كشورهای عربی، بویژه عربستان سعودی از سیاستهای آنها برای تحقق اهداف شان است.
"وهابیت" به خصوص طیف سلفی و تكفیری آنها، با عملكردهای جاهلانه وظالمانه خود باعث تحقق دو هدف عمده سران استكبار شده ونقش تكمیل كننده اضلاع مثلث را ایفا می كنند:

یكم: آنها با برداشت های غلط و افراطی ازاحكام و دستورالعمل های اسلام، مثل دادن حكم تكفیرو اعدام غیرمسلمان، كه به خصوص بعد از سقوط صدام درعراق با دستگیری یك عده انسان عادی غربی به جرم كافر همراه بود، وسر بریدن و گردن زدن آنها در مقابل دوربین و نشان دادن آن به جهان در حالی كه نوای قرآن در حال پخش آیات جهاد است وسایر اقدامات تروریستی ،مردم جهان را نسبت به اسلام بدبین كرده وعلاوه بر بازكردن باب توهین و افترا به اسلام نظیر آنچه كه "پاپ" درخشونت گرا بودن اسلام و قرآن خواند، مسیر تحقق اهداف ضداسلامی دشمنان اسلام وبویژه صهیونیسم را نیز هموارترمی نمایند.

دوم: وهابیت به جهت اینكه نطفه تشكیلش،همچون القاعده، كشورهای استعماری چون انگلیس بوده و از پایه های اعتقادی منحرف و متزلزل وجدا از ولایت ائمه اطهار(ع) كه منشا تفسیروتبیین آیات الهی اند، برخوردار است، لذا همیشه جاهلانه "شیعه" را دشمن شماره یك خود خوانده و همواره سعی در ضربه زدن به شیعیان دارد، و در این بین امریكا و صهیونیسم بین الملل هستند كه بیشترین نفع را برای دشمنی با كل اسلام می برند. آنها با اطلاع از فرهنگ شیعه كه در سه عنصر "انتظار" و "شهادت" و" ولایت پذیری" خلاصه می شود،به اهمیت قدرت شیعیان پی برده و لذا همواره  با حمایت وتحریك پنهان "وهابیت"، سعی درمهاراین قدرتی دارند كه انقلاب اسلامی ایران نماد مسلم آن است.

امریكا و صهیونیسم می دانند كه این سه عنصردر فرهنگ شیعه بود كه توانست "انقلاب اسلامی" رارقم زده وایران را 8سال در مقابل صدام كه از همه حمایتهای مادی و معنوی آنها برخوردار بود، سرپا نگه دارد و جبهه متحد آنها را وادار به عقب نشینی كند. آنها شاهد بودند در حالی كه ازبزرگترین قدرت مادی ونظامی وتسلیحاتی برخوردارهستند، چطور یك گروه كوچك شیعه در قالب حزب الله جنوب لبنان، قادراست كه 33 روز باعث زبونی وشكست مفتضحانه شان شود.
اما از طرفی دیگرسران حكومت وهابیون در زمان جنگ ایران و عراق امكانات مادی خود نظیر پایگاه های هوائی را دراختیار آنها قراردادند ودر جنگ 33 روزه حزب الله لبنان با اسرائیل مفتی هایشان حتی دعا كردن برای پیروزی شیعیان را نیزحرام دانستند، امروزهم بنابه گفته وزارت اطلاعات عراق،حداقل 50 درصد تروریستهای داخل آن كشور كه باعث كشتارهای فجیع روزانه درعراق هستند،تبعه عربستان سعودی و از وهابیون هستند؛ و این نیست مگر سرسپردگی بلامنازع "وهابیت" به اسرائیل، صهیونیسم وامریكا برای پیشبرد اهداف ضد اسلامی آنها درخاورمیانه وجهان.

بنابراین در یك جمع بندی می توان گفت كه هم امریكا و صهیونیسم و غرب وهم سران وهابی كشورهای عربی آگاهند كه تنها خطری كه "ثروت و قدرت" نامشروع و اهداف استعماری و ظالمانه شان را در مقابل مستضعفین جهان تهدید می كند، موج اسلام خواهی مردم جهان است كه الگوی فكری و سیاسی خود را ازعقاید و تجارب منطبق برظلم ستیزی وعدالت طلبی یگانه مذهب رهائی بخش اسلام یعنی "شیعه" كسب می كند.

لذا آنها با تشكیل یك مثلث شوم كه دارای ابزار مشترك "قدرت،مذهب و ثروت" هستند، در صدد هستند تا با مقابله با اصل این آرمانخواهی شیعه كه ریشه در"مهدویت" و"اعتقاد به ظهور منجی عالم، مهدی موعود-عج" دارد،و با شناخت از علائمی كه برای این روز موعود در روایات شیعه بیان شده است، از گسترش این فرهنگ در افكارعمومی سایر مردم جهان كه باعث اضمحلال قدرت و هیمنه آنها خواهد شد،جلوگیری كنند؛ و در این بین نقش "وهابیت" كه دارای انگیزه های مذهبی و مادی است، قابل تامل و توجه به نظر می رسد.

با این حال همه آنهاغافلند از آیات خداوند كه فرموده: " ونرید ان نمن علی الذین الستضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثون" و"فان حزب الله هم الغالبون" و "ان وعدالله حقٌ" و... "ولایخلف المیعاد".
مصطفی بخشی


 

 نظر شما  درباره اين مقاله | عمومی , [لينک مطلب]الف- این وبلاگ به صورت خصوصی اداره می شود وهیچ گونه وابستگی به سازمان یا نهادی ندارد.
ب-کلیه احادیث مندرج در وبلاگ از کتب و سایت های معتبر استخراج شده اند
ج- وجود مطالبی در وبلاگ، به معنای تائید صحت و یا عدم صحت آن مطالب نمی باشد.
د- نقل مطالب از وبلاگ به غیر از مطالب عمومی با یا بدون ذکر منبع آزاد است
.

Copyright  2009 by Onvan. All rights reserved

سخن روز

منع وقت گذاری نسبت به ظهور امام زمان

در روایاتی كه از امامان شیعه رسیده است از هر گونه تعیین وقت ظهور مهدی نهی شده است و به آنان نسبت دروغگویی داده شده است. از زمان ظهور فقط خداوند متعال خبر دارد و كسانی كه به این كار مبادرت كنند هلاك خواهند شد.

از آن جمله ابی بصیر گوید: از امام صادق درباره قائم سئوال كردم جواب داد: وقت گزاران دروغ گفته اند، ما خاندانی هستیم كه وقت گذار نیستیم.

 

دعا و نیایش

اللهم كن لوليك

عظم البلاء

اللهم عرفنى نفسك

صلوات بر امام زمان عليه السلام

الهم ارزقنا توفيق الطاعه

دعا تعقيب نماز صبح

دعاى صبح امام زمان

صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانى

الهم انا نشكو اليكاخبار مهدویت
 

آمار وبلاگ

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

 

 

ماه شب چهارده

 آخرین ستاره شب

آخرین منجی

علائم ظهورحضرت مهدی(عج)

غول رسانه ای

فقط خدا

جبهه فرهنگی ضد صهیونیزم

آغازی بر یک پایان

آیین اسلام

کانون شیفتگان  بوشهر

کوثر

گل نرجس

اخبار  آخرالزمان

از محضر استاد تا به خدا

الکتریکال استیودنت

ماه تابان من

مجمع فرهنگی علمدار

محبان

امام مهدی (عج)

انتظار سرخ

بارالها عطر گل

محبان مهدی (عج)

 مردی از سرزمین آفتاب

مسجد مقدس جمکران

بوی پیراهن یوسف

بوی خوش ظهور

بوی ظهور

مسیحیت یهودی

مناظرات ما و یک مسیحی

منتظر

بیا مهدی شب هجران

تا انتهای حضور

تا ظهور

منتظر مهدی (عج)

منتظران مهدی موعود

منتظرین

تویی که نمی شناختمت

جمکران نت

چشم انتظار

منجی

موعود سیاسی

مهدویت و علائم ظهور

چشم انتظاران مهدی (عج)

چند قدم تا وصال یار

حریم یاس

 مهدی فاطمه

مهدی فاطمه سلام

 نسیم ظهور

دانشجویان منتظر امام زمان

در انتظار ظهور آقام

در محضر لاهوتیان

نقد و بررسی مسیحیت

 ترویج فرهنگ  مهدویت

وصال نور

درد دل های منتظر

دریچه‌ای به سوی ملكوت

دلتنگ انتظار

هیام

یا ابا صالح المهدی ادرکنی

یا حجت ابن الحسن العسکری

دین در جهان امروز

راه یافته

روزنامه اینترنتی عصر ظهور

یا حق

یا مهدی ادرکنی

یاران امام مهدی (عج)

ریحانه النبی سلام الله علیها

سلام علی آل یاسین

سینما و صهیونیزم

یاس زهرا(س)

یاس نامه

یاور مهدی (عج)

شقایق های منتظرت

صفحات انتظار

صهیون پژوه

یک دنیا پدر

یوسف زهرا (1)

یوسف زهرا (2)

طاووس بهشت

عاشق مهدی (عج)

عاقبت آن سوار می آید

یوسف یاس

آخرالزمان و مهدویت

تبیان

عدالت خواه امروز عدالت گر فردا

عروج خدایی

عصر موعود
 پاسخگویی