تبلیغات
::آخرالزمان و مهدويت:: ::آخرالزمان و مهدويت:::: آخرالزمان و مهدويت ::
حدیث روز 
 

مدیریت وبلاگ
 صفحه  نخست

 پیام
به مدير سايت

 

  تبديل به صفحه ي خانگي

 

 اضافه کردن به علاقه منديها

 

خبرنامه
خبرنامه

برای دریافت خبرنامه نام و ایمیل خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
مشترک غیرمشترک
 
 

مطالب وبلاگ
آخرین مطالب

كلمه آخرالزمان به بخشى از زمان گفته مى‏شود كه نسبت‏به كل زمان اين دنيا بخش پايانى و نهايى آن محسوب مى‏شود. به عبارت ديگر ادوار زمانى به دو بخش تقسيم مى‏شود كه به بخش دوم آن آخرالزمان گفته مى‏شود و آغاز اين بخش دوم ظهور حضرت رسول اعظم اسلام (ص) است كه مطلع آن بعثت آن حضرت است 

     

 

 2012   

 این هفته در 3683 سینما در آمریكای شمالی و 58 كشور جهان فیلم جدید و آخرالزمانی «2012» بر روی پرده رفت و در سه روز اوّل 70 میلیون دلار فروش آن پیش‌بینی شده بود. این فیلم با فاصلة كمی از فیلم آخرالزّمانی «Nowing» ساخته و اكران شده است. فیلمی كه همین یكی دو ماهة اخیر به نمایش درآمد كه ماجرای عروج نو تولد یافته‌های مسیحیان پروتستان قبل از ظهور حضرت مسیح و بازگشتشان به زمین پس از واقعة آرمگدون را به نمایش می‌گذاشت.
 


در كشورهای شرقی و از جمله ایران، پراكنده كاری، فقدان ارتباط معنادار میان مناسبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و حتّی آگاهی سازمان‌ها و نهادها از هم یك بیماری مزمن است. به همین دلیل است كه دنیای سینماگران بریده، منفك و غافل از تحوّلات و جریانات جاری و روز سیاسی ـ اجتماعی است. اهل ادبیات و رمان نویسان و تئاتر از این دو دور و بی خبر و قس علیهذا. همین امر باعث شده كه گمان كنیم در آن سوی آب‌ها و در اردوگاه خصم غربی نیز وضع به همین منوال است و لذا، قادر به كشف رابطة میان اخبار سیاسی و عملكرد مردان عرصة سیاست و اخبار سینما و گاهی اوقات بالا و پایین شدن قیمت طلا و سكه در جهان نمی‌شویم. می‌خواستم بگویم در‌این‌باره باید تأمّل كرد. آنكه با قدرت شیطانی از نظم نوین جهانی و ارز واحد جهانی می‌گوید و شرق اسلامی و مسلمانان را دشمنانی معرفی می‌كند كه كشتار كودكان و نوزادان آنها را نیز مجاز اعلام می‌كند ـ چنانكه در عراق و افغانستان و فلسطین این واقعه در جریان است ـ به خوبی از صنعت سینما و بازار كتاب نیز جهت زمینه‌سازی برای تحقّق استراتژی‌ها، القای مفروضات و جلب حمایت‌های مردمی بهره می‌برد.
تا فراموشم نشده، عرض كنم اخیراً توسط یك خاخام یهودی كتابی منتشر شده كه در آن كشتار غیریهودیان و حتّی كودكان و نوزادان آنها مجاز اعلام شده. در این كتاب كه تهیه كنندة برنامه‌های اینساید استوری (Inside Story) آن را معرفی كرده، آمده است حتّی اگر احتمال داده شود، فردی در آینده موجبات آزار و اذیت یهودیان را فراهم خواهد كرد، كشتن او مجاز است. از جماعتی صهیونیست كه غیریهودی را غیر انسان معرفی می‌كند، چنین كشف و كراماتی عجیب نیست. بگذریم. موضوع اصلی امروز این خبر نیست.

این هفته در 3683 سینما در آمریكای شمالی و 58 كشور جهان فیلم جدید و آخرالزمانی «2012» بر روی پرده رفت و در سه روز اوّل 70 میلیون دلار فروش آن پیش‌بینی شده بود. این فیلم با فاصلة كمی از فیلم آخرالزّمانی «Nowing» ساخته و اكران شده است. فیلمی كه همین یكی دو ماهة اخیر به نمایش درآمد كه ماجرای عروج نو تولد یافته‌های مسیحیان پروتستان قبل از ظهور حضرت مسیح و بازگشتشان به زمین پس از واقعة آرمگدون را به نمایش می‌گذاشت. این سلسله سر دراز دارد و درازای ساخت این آثار احتمالاً به جاری بودن موضوع آخرالزّمان گرایی و مفتوح بودن پروندة این موضوع نزد سران پشت پردة تأسیس نظم نوین جهانی و مقابله كننده با جریانات پر قدرت فرهنگی و تمدنی دینی در شرق اسلامی باز می‌گردد.

سینمای غرب، موضوعات مطلوب استراتژیست‌های غربی و مردان عرصة سیاست را تازه و داغ نگه می‌دارد. پیش از این هم با همین عنوان «2012 روز قیامت» فیملی ساخته شد به پیش‌بینی‌های انجیلی‌ها دربارة واقعة آرمگدون برمی‌گردد. منابع دیگری هم از وقوع حوادثی بزرگ و غیر قابل تصوّر طی سال‌های نزدیك و آینده خبر داده‌اند. چند سال پیش و در آستانة قرن جدید، وقتی كه از طریق مطالعات ژنتیك در یك مركز آمریكایی گوسالة سرخ مویی به دنیا آمد، آقای ریچارد لندز، استاد هزاره شناسی و آخرالزّمان‌گرای دانشگاه بوستن در آمریكا اعلام كرد: «به دنیا آمدن این گوساله همان چیزی است كه انتظار آن را می‌كشیدیم. حالا می‌توانیم جنگ آخرالزّمانی را آغاز كنیم».

امیدوارم تا اینجا لُپ كلام مرا گرفته باشید. آقایان، همة زمینه‌ها را برای یك جنگ آخرالزّمانی مهیّا كرده‌اند. این جنگ را برای ادامة حیات خودشان و تأسیس دولت جهانی لازم می‌شناسند. از این طریق امكان حذف همة نیروهای مزاحم و از جمله، جملة مسلمانان و مؤمنان شرق اسلامی را فراهم می‌دانند و تلاش‌ می‌كنند به این سناریو وجهة مذهبی، دینی و پیش‌بینی شده بدهند. این همین چاله‌ای است كه مبلغّان انجیلی پروتستان بیش از 70 میلیون مسیحی آمریكایی را در آن انداخته‌اند و از این طریق باعث جلب سرمایه‌ها و توان غرب مسیحی در كیسة صهیونیست‌ها شده‌اند. این پیش‌بینی دور نیست كه تلاش مذبوحانه و جنایتكارانة ائتلاف صلیب و صهیون در خود و با خود نطفة ظهور مقدّس منجی موعود را بپرورد. دراین‌باره باید صبوری داشت و منتظر بود. مبادا كه در این چاله بیفتیم. آنها در یك رویارویی زودرس و بزرگ سعی در نابودی همة قوای مسلمانان، خنثی كردن توان بالقوة آنان و جلوگیری از ظهور مقدس دارند.

این خبر جدید را هم بی‌ربط با سایر اخبار نمی‌توان ارزیابی كرد.

طیّ روزهای گذشته، خبری با عنوان «تولد دجال آخرالزّمان» از به دنیا آمدن كودكی عجیب الخلقه در سرزمین‌های اشغالی فلسطینیان خبر داد. كودكی كه تنها یك چشم دارد و چشم سمت چپش روی پیشانیش قرار گرفته است. در این اخبار تلاش شده این كودك، دجال، فتنة آخرالزّمان معرفی شود. 3 خبر را منابع اسرائیلی منتشر ساخته‌اند.

آنها سعی كرده‌اند این نوزاد را یهودی و منطبق با اخبار دجال در كتب دین اسلامی و مسیحی معرفی كنند.

خبرنگار البرز در پیگیری بعدی اعلام كرده است كه این نوزاد در چین به دنیا آمده و سپس توسط یك صهیونیست به مبلغ كلانی خریداری و به فلسطین اشغالی منتقل شده است. آگاهی اشرار یهود و سران سازمان‌های مخفی كه سر در پی تأسیس حكومت جهانی شیطانی از اخبار آخرالزّمانی مندرج در منابع اسلامی و مسیحی باعث بوده تا آنان، كه هیچ گونه اعتقادی به دین و دینداری، معاد و اخلاق ندارند، از سال‌ها قبل دست در كار تدارك یك سناریو وارد كنند. در این سناریو، سعی می‌كنند، عناصر مذكور در اخبار آخرالزّمانی، تحریف شده و به صورت مصنوعی و جعلی چنان كنار هم قرار داده شوند كه حقیقی جلوه كند. در واقع آنها در حال تدارك جعلی حادثة آخرالزّمانی ظهورند.

شاید یكی از دلایل تأكید حضرات معصومان(ع) دربارة نشانه‌های حتمیة قبل از ظهور و ذكر دقیق علائم و نشانه‌های حوادث به همین امر برمی‌گردد. بروز شبهات در این سال‌ها باعث هلاكت بسیاری از مردم خواهد شد. مردمی كه از اخبار حقیقی بی‌اطلاع‌اند و در چالة شبهه‌ای گرفتار می‌آیند كه متقلبان برایشان تدارك می‌بینند.

در روز عاشورای سال گذشته، تماس تلفنی یكی از خوانندگان مجلة موعود كه با اضطراب و شتاب از خروج سیّدیمانی در عراق و حركت لشكر او به سوی بغداد خبر می‌داد مرا متعجّب ساخت. چنان این حركت را باور آورده بود كه از من كسب تكلیف می‌كرد كه در این روز باید چه كند. به ایشان گفتم بهتر است به عزاداری این روز مشغول شوی. ناراحت شد. برایش از نشانه‌های حتمیه در سال قبل از ظهور گفتم. بعداً معلوم شد این آقای یمانی كه جماعتی را هم در عراق به كشتن داده، دست پروردة سازمان‌های اطلاعاتی غربی بوده كه با پول عربستان سعودی از طریق امارات عربی سعی در ایجاد آشوب در عراق داشته است.

بی‌شك خطر دجال برای جوامع بشری و از جمله مسلمین بسیار ویرانگر است. به گونه‌ای كه عموم انبیای عظام الهی درباره‌اش تذكر داده‌اند. به فرمودة پیامبر گرامی اسلام(ص)، هیچ پیامبری نبوده، مگر اینكه پیروانش را از دجال بر حذر داشته است. (مسند احمد بن حنبل، ج 5، ص 221)

خروج دجال بزرگترین فتنة آخرالزّمانی است و از آغاز آفرینش آدم تا قیامت كبرا فتنه‌ای به مانند آن نخواهد بود. امّا از همین رو در روایات، تأكید شده كه از شرّ آن باید به خدا پناه برد. در میان مسیحیان و پیروان مذاهب عامّه و اهل سنّت بیش از منابع شیعی از خروج دجال و كیفیت و كمیت عمل او سخن به میان آمده است.

اگرچه در فتنه‌گری، كفر پیشگی، سركشی، طغیان و فساد دجال هیچ كس تردیدی ندارد. برخی از محققان و نویسندگان معاصر این نشانه را حمل بر جریانی فریبنده می‌كنند. به استناد برخی روایات، پیش از خروج دجال اصلی، دجال‌ها و كذّاب‌های فراوانی خروج خواهند كرد كه موجب فریب مردم می‌شوند. از جمله انس بن مالك از پیامبر اعظم(ص) نقل كرده كه پیش از خروج دجال افزون بر 70 دجال خروج می‌كند.

جریانات فتنه‌گر، سركش و كفر پیشه، دجال‌هایی هستند كه از آنها باید به خدا پناه برد. جریاناتی كه به اسم فرهنگ و تمدّن و علم، طیّ قرون اخیر بشر را به مسلخ شرك و نفاق و گناه كشیدند.

نمی‌توان تردید كرد كه در عصر ما، جریان صهیونیستی ماسونی، به مثابه دجال یك چشمی است كه در ظلم و تباهی سرآمد همة دجالان است و مبارزه با او تا وقت ظهور كبرای موعود مقدّس ادامه خواهد یافت. ان‌شاءالله
 
رادیو معارف
29/8/88


http://mouood.org/content/view/9691/3/


 

 نظر شما  درباره اين مقاله | عمومی , نشانه های نوین آخرالزمان , [لينک مطلب]الف- این وبلاگ به صورت خصوصی اداره می شود وهیچ گونه وابستگی به سازمان یا نهادی ندارد.
ب-کلیه احادیث مندرج در وبلاگ از کتب و سایت های معتبر استخراج شده اند
ج- وجود مطالبی در وبلاگ، به معنای تائید صحت و یا عدم صحت آن مطالب نمی باشد.
د- نقل مطالب از وبلاگ به غیر از مطالب عمومی با یا بدون ذکر منبع آزاد است
.

Copyright  2009 by Onvan. All rights reserved

سخن روز

منع وقت گذاری نسبت به ظهور امام زمان

در روایاتی كه از امامان شیعه رسیده است از هر گونه تعیین وقت ظهور مهدی نهی شده است و به آنان نسبت دروغگویی داده شده است. از زمان ظهور فقط خداوند متعال خبر دارد و كسانی كه به این كار مبادرت كنند هلاك خواهند شد.

از آن جمله ابی بصیر گوید: از امام صادق درباره قائم سئوال كردم جواب داد: وقت گزاران دروغ گفته اند، ما خاندانی هستیم كه وقت گذار نیستیم.

 

دعا و نیایش

اللهم كن لوليك

عظم البلاء

اللهم عرفنى نفسك

صلوات بر امام زمان عليه السلام

الهم ارزقنا توفيق الطاعه

دعا تعقيب نماز صبح

دعاى صبح امام زمان

صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانى

الهم انا نشكو اليكاخبار مهدویت
 

آمار وبلاگ

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

 

 

ماه شب چهارده

 آخرین ستاره شب

آخرین منجی

علائم ظهورحضرت مهدی(عج)

غول رسانه ای

فقط خدا

جبهه فرهنگی ضد صهیونیزم

آغازی بر یک پایان

آیین اسلام

کانون شیفتگان  بوشهر

کوثر

گل نرجس

اخبار  آخرالزمان

از محضر استاد تا به خدا

الکتریکال استیودنت

ماه تابان من

مجمع فرهنگی علمدار

محبان

امام مهدی (عج)

انتظار سرخ

بارالها عطر گل

محبان مهدی (عج)

 مردی از سرزمین آفتاب

مسجد مقدس جمکران

بوی پیراهن یوسف

بوی خوش ظهور

بوی ظهور

مسیحیت یهودی

مناظرات ما و یک مسیحی

منتظر

بیا مهدی شب هجران

تا انتهای حضور

تا ظهور

منتظر مهدی (عج)

منتظران مهدی موعود

منتظرین

تویی که نمی شناختمت

جمکران نت

چشم انتظار

منجی

موعود سیاسی

مهدویت و علائم ظهور

چشم انتظاران مهدی (عج)

چند قدم تا وصال یار

حریم یاس

 مهدی فاطمه

مهدی فاطمه سلام

 نسیم ظهور

دانشجویان منتظر امام زمان

در انتظار ظهور آقام

در محضر لاهوتیان

نقد و بررسی مسیحیت

 ترویج فرهنگ  مهدویت

وصال نور

درد دل های منتظر

دریچه‌ای به سوی ملكوت

دلتنگ انتظار

هیام

یا ابا صالح المهدی ادرکنی

یا حجت ابن الحسن العسکری

دین در جهان امروز

راه یافته

روزنامه اینترنتی عصر ظهور

یا حق

یا مهدی ادرکنی

یاران امام مهدی (عج)

ریحانه النبی سلام الله علیها

سلام علی آل یاسین

سینما و صهیونیزم

یاس زهرا(س)

یاس نامه

یاور مهدی (عج)

شقایق های منتظرت

صفحات انتظار

صهیون پژوه

یک دنیا پدر

یوسف زهرا (1)

یوسف زهرا (2)

طاووس بهشت

عاشق مهدی (عج)

عاقبت آن سوار می آید

یوسف یاس

آخرالزمان و مهدویت

تبیان

عدالت خواه امروز عدالت گر فردا

عروج خدایی

عصر موعود
 پاسخگویی